Contactpersonen

Heb je vragen of wil je contact opnemen met Sparta, of met een van de trainsters? Hieronder vind je een overzicht met alle e-mailadressen.

Bestuur
Voorzitter: voorzitter@spartanijmegen.nl
Penningmeester: penningmeester@spartanijmegen.nl
Ledenadministratie: ledenadmin@spartanijmegen.nl
Nieuwsbrief: nieuwsbrief@spartanijmegen.nl
Algemene zaken: algemeenbestuurslid@spartanijmegen.nl

Trainsters:
Kayla Zegers : kayla@spartanijmegen.nl
Elly Bremer: elly@spartanijmegen.nl
Judith Martens: judith@spartanijmegen.nl
Vienna Migchielsen: vienna@spartanijmegen.nl
Kun je een keer niet komen turnen, of heb je een vraag of de training of een wedstrijd? Stuur een mail naar jouw trainster.

Vertrouwenspersoon:
vertrouwenspersoon@spartanijmegen.nl

Evenementencommissie:
EC@spartanijmegen.nl

Jeugdcommissie:
JC@spartanijmegen.nl